Podravka nezaustavljivo prema naslovu, Bjelovar pružio tek 15 minuta otpora

Rukometašice Podravke Vegete upisale su još jednu laganu prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju u Bjelovaru slavile su rezultatom 30:17.

Domaće rukometašice otpor su pružale tek petnaestak minuta, a onda su Podravkašice ubacile u brzinu više i počele stvarati nedostižnu prednost. Od rezultata 6:6 rukometašice koprivničkog prvaka napravile su seriju 8:4 i na odmor otišle s četiri gola prednosti.

U nastavku susreta, kao što se i očekivalo, Bjelovarčanke nisu uspjele pratiti ritam Podravke te se prednost iz minute u minutu povećavala. Na kraju su igračice trenera Gorana Mrđena slavile s uvjerljivih plus 13. Najefikasnija u redovima Podravke bila je Dora Krsnik koja je mrežu Bjelovara zatresla osam puta. Treba izdvojiti i vratarku Ivanu Kapitanović koja je upisala 14 obrana.

Podravkašice su ostale na prvom mjestu prvenstvene ljestvice s maksimalnim učinkom, a sada im slijedi odlazak u Makedoniju gdje će odmjeriti snage s Vardarom, Krimom i Budućnosti na Final Fouru Regionalne lige.