Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca upisali su remi rezultatom 1:1 na gostovanju kod Podravca iz Virja u 20. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Virovci su poveli na samom početku drugog poluvremena. U 47. minuti strijelac za iznenađujuće vodstvo bio je Karan. Ipak, dvadesetak minuta kasnije Markušić je vratio stvari na početak pogodivši za 1:1. Osvojenim bodom Cvetkovčani su napravili još jedan bod prednosti ispred Garića, ali drugoplasirana momčad iz Garešnice sutra ima priliku pobjedom se približiti Tehničaru na šest bodova zaostatka.

U ostalim susretima Pitomača je svladala Slatinu s 2:1, Tomislav i Papuk odigrali su 2:2, Križevci su svladali Viroviticu s 1:0, Zdenka Križevce s 3:1, a Daruvar i Rovišće podijelili su bodove odigravši 1:1.

REZULTATI 20. KOLA:

Pitomača – Slatina 2-1 (Prlić 53′ 76′ /// Vurdelja 25′)
Tomislav Berek – Papuk Orahovica 2-2 (Kočiš 51′ Tirić 55′ /// Bušljeta 41′ Turković 90′)
Podravac Virje – Tehničar Cvetkovec 1-1 (Karan 47′ /// Markušić 65′)
Križevci – Virovitica 1-0 (Rumenjak 22′)
Zdenka 91′ – Graničar Đurđevac 3-1 (Marušić 39′ Brekalo 44′ Antal 81′ /// Imbriša 58′)
Daruvar – Rovišće 1-1 (Finek 66′ /// Pek 44′)