MŽNL Neočekivani poraz Tehničara, mogu li Cvetkovčani ispustiti nemoguće?

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca upisali su neočekivani poraz u 21. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Na ‘Starom bregu’ pobjedu je upisao Tomislav iz Bereka rezultatom 1:2.

Poveli su gosti već u četvrtoj minuti pogotkom Kočiša. Kao da rani pogodak nije bio dovoljan šok za Cvetkovčane, pogotkom Tirića Tomislav je povećao vodstvo na 0:2. Pokušavali su se igrači Tehničara vratiti do kraja susreta, ali su tek u 94. minuti uspjeli postići počasni pogodak.

Ovim rezultatom u potpunosti se zakompliciralo prvenstvo s obzirom da je Garić slavio protiv Slatine s 4:1 i tako došao na samo tri boda zaostatka za Cvetkovčanima. Čeka nas zanimljivo prvenstvo, pogotovo kada znamo da će Garić i Tehničar još igrati u Garešnici.

U ostalim susretima Graničar i Križevci su podijelili bodove rezultatom 0:0, Pitomača je na gostovanju svladala Daruvar s 0:1, a Papuk je u Orahovici pobijedio Dinamo iz Predavca s čak 8:0.

21. kolo:

Daruvar – Pitomača 0-1 (Prlić 58′)
Graničar Đurđevac – Križevci 0-0
Virovitica – Podravac Virje 3-1 (Crvenka 36′ Škaro 78′ Kovač 81′ /// Sabol 90′)
Tehničar Cvetkovec – Tomislav Berek 1-2 (Bartolić 90+4′ /// Kočiš 4′ Tirić 13′)
Papuk Orahovica – Dinamo Predavac 8-0 (Durmiši 21′ Špoljarić 23′ 54′ Mimić 41′ Duspara 49′ Turković 61′ Kraljik 69′ 77′)
Garić – Slatina 4-1 (Šudar 13′ Mihatović 63′ Vaclavek 71′ Golubić 90′ /// Bubaš 44′)