Četvrtak, 25. travnja 2024.

Koprivnica upisala poraz u Oriovcu, mreže mirovale do 70., a onda pala tri gola

Nogometaši Koprivnice izgubili su u 23. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok na gostovanju u Oriovcu rezultatom 2:1. Sva tri pogotka pala su u posljednjih dvadeset minuta.

U sedamdesetoj minuti Oriolik je poveo pogotkom Marinovića, a vodstvo je povećao Jurić sedam minuta prije kraja susreta. Do posljednjeg sudačkog zvižduka Koprivnica je uspjela zabiti samo počasni pogodak. Strijelac je bio Luka Ivanović u 88. minuti.

Ovim porazom Koprivnica je pala na pretposljednje mjesto prvenstvene ljestvice s obzirom da je Belišće upisalo pobjedu na gostovanju u Ždralovima kod Mladosti. Zeleni imaju na svom kontu 22 osvojena boda, a u idućem kolu Zeleni će na koprivničkom Gradskom stadionu ugostiti Marsoniju iz Slavonskog Broda.

REZULTATI 20. KOLA:

Mladost Ždralovi – Belišće 0-2 (Vučemilović 39′ Birčić 75′)
Đakovo Croatia – Višnjevac 2-1 (Matković 36′ Nikolić 37′ /// Jakšić 49′)
Vukovar 1991 – BSK 0-1 (Damjanović 62′)
Osijek II – Slavija 0-0
Slavonija – Varaždin 2-2 (Podobnik 13′ Boban 46′ CK – Podobnik 23′ /// Jertec 41′ Jagačić 79′ CK – Jagačić 90′)
Marsonia – Bedem 1-0 (Mišić 38′)
Oriolik – Koprivnica 2-1 (Marinović 70′ Jurić 83′ /// Ivanović 88′)
Međimurje – Bjelovar 4-0 (Režić 17′ Mesarić 23′ 55′ Erić 87′)