Petak, 29. ožujka 2024.

Odigrana je prva utakmica Druge županijske nogometne lige. Miklinovec je na gostovanju u Herešinu opravdao ulogu favorita te je slavio rezultatom 1:4.

Utakmica je bila riješena u prvom poluvremenu kada je ‘Žuta podmornica’ postigla tri pogotka pritom ne primivši niti jedan. Ponovno je bio raspoložen Niko Maričić koji je postigao dva pogotka, a jedan je dodao Aleksandar Lazički. Imao je i Omladinac dvije dobre šanse, ali ih je jednom zaustavila stativa, a drugi puta izvrsni golman Miklinovca Branimir Perković koji je po tko zna koju puta odlično reagirao kada je bilo najpotrebnije.

U nastavku susreta gledali smo gotovo prijateljsku utakmicu, kao da su obje momčadi željele da utakmica što prije završi. Počasni gol za Herešinčane zabio je Silvester Žgela, a četvrti za Miklinovčane zabio je mladi Ivan Šanjić.

Ovom pobjedom Miklinovec je došao na tri boda zaostatka za vodećim Ferdinandovcem, iako lider prvenstva ima utakmicu manje. Ostali susreti 20. kola igrat će se sutra.