Podravka još jednom ‘izbacila Lokomotivu s tračnica’ i pokazala tko je gazda u Hrvatskoj

Rukometašice Podravke Vegete svladale su zagrebačku Lokomotivu rezultatom 20:22 u četvrtini finala Hrvatskog rukometnog kupa za žene. Utakmica se igrala u zagrebačkom Domu sportova.

Ovom pobjedom Podravkašice su još jednom pokazale i dokazale da su najbolja hrvatska ekipa. Odlično su koprivničke rukometašice odigrale prvo poluvrijeme koje je završilo s plus šest, rezultat je bio 7:13. U nastavku susreta Lokomotiva se uspjela rezultatski približiti, ali ne dovoljno da preokrene utakmicu u svoju korist.

Na kraju je Podravka upisala pobjedu s dva gola razlike što je, na kraju krajeva, jedino bitno. U ostalim susretima četvrtine finala Kupa završnicu u Umagu, koja će se igrati od 11. do 13. svibnja, izborili su Trešnjevka i Zamet, a četvrtog sudionika dobit ćemo nakon utakmice Dugo Selo 55 – Zrinski.