ZAVRŠNICA U UMAGU Kadetkinje Podravke prvakinje Hrvatske, Petika najbolja trenerica

Kadetkinje Rukometnog kluba Podravka prvakinje su Hrvatske. Mlade rukometašice pod vodstvom trenerice Snježane Petike osvojile su naslov na Završnici prvenstva igranoj u Umagu.

Da bi uspjeh bio još naglašeniji pobrinule su se Podravkašice Klara Petričević, Tena Petika, Lea Franušić i Elena Popović koje su izabrane u najbolju sedmorku turnira. Snježana Petika proglašena je najboljom trenericom.

Podravka je osvojila prvo mjesto u konkurenciji od 12 klubova. Zanimljivo je da su Koprivničanke osvojile naslov na temelju bolje gol razlike. U razigravanju za prvo mjesto svladale su Dalmatinku s 24:13, dok su od Osijeka izgubile s 19:18. Srećom, Dalmatinka je svladala Osijek rezultatom 17:16 i tako donijela Podravkašicama naslov kadetskih prvakinja.