Home Sport Ostali sportovi Hrvači Podravke osvojili zlato, dva srebra i broncu u Austriji

Hrvači Podravke osvojili zlato, dva srebra i broncu u Austriji

0
Izvor: HK Podravka.
Austrijsko mjesto Soding u blizini Graza bilo je mjesto novih međunarodnih iskustava za sedmoricu hrvača Podravke.

Na 8. Memorijalnom međunardnom turniru “Mag. Ladislav Mlynek” u hrvanju slobodnim načinom za uzraste mlađih dječaka (2005. – 2008.) i pod vodstvom trenera Renata Begovića i Saše Šprema mladi “Podravkaši” kući su donijeli jedno zlatno, dva srebrna i brončano odličje. Konkurenciju su činili hrvači iz Slovačke, Slovenije, Hrvatske i Austrije.

Najuspješniji ovaj puta bio je Patrik Raknić koji je u kategoriji do 34 kilograma osvojio prvo mjesto. Druga mjesta osvojili su Tibor Mežnarić u kategoriji do 31 kilogram i Filip Patričević u kategoriji do 50 kilograma. Viktor Srpak bio je treći u kategoriji do 38 kilograma. Ivan Benko bio je na korak do postolja, osvojio je četvrto mjesto u kategoriji do 34 kilograma, a Borna Ljubić u kategoriji do 34 kilograma i Karlo Marić u kategoriji do 42 kilograma plasirali su se na peta mjesta u svojim kategorijama.

Sa četiri medalje Podravka se u ekipnom plasmanu plasirala na četvrto mjesto.