Četvrtak, 25. travnja 2024.

FOTO&VIDEO/ZIMSKA LIGA Radio Drava/Drava.info ispala nakon velike borbe s Automobilima Lončar

Radio Drava/Portal Drava.info oprostila se od Zimske lige porazom od Automobila Lončar rezultatom 1:0. Mlada koprivnička ekipa odlično je parirala tijekom 30 minuta favoriziranim Automobilima, ali je nedostajalo malo sreće da utakmicu ‘odvede’ do sedmeraca.

Veliki hendikep bilo je i neigranje trojice odličnih igrača, Bistrovića, Jajala i Mladena, koji zbog priprema Slaven Belupa nisu dobili dopuštenje da pomognu Dravi u današnjoj osmini finala. Još jedna koprivnička momčad oprostila se od natjecanja u sportskoj dvorani Srednje škole: Elbi Uniqa bila je prejak protivnik za MOD gradnju koju je svladala s 4:1.

Drava.info vs. Automobil Lončar

Posted by Drava.info on 11. siječnja 2017

Drugo pol.: Drava-Automobil

U preostale dvije utakmice gledali smo dvoboje najvećih favorita. U četvrtfinale plasirale su se ekipe Jelena Trade i CB Garden Optika Očalinko identičnim pobjedama rezultatom 1:0 protiv CB Dobermanna i križevačkog Glamura.

Obje veteranske utakmice odlučila je lutrija sedmeraca. U comfort kategoriji Disco bar Tena svladao je Transbier s 2:1; nakon 30 minuta igre rezultat je bio 1:1. Finale u pro kategoriji izborio je Protim, Mavik & Mesnica Martinjak pobjedom nad OPG Radiček, Petrgrad & Niko Trade. Pobjednika su također odlučili sedmerci, ukupan rezultat bio je 7:6.

Opg vs. Mavik – sedmerci

Slijede dva dana pauze, a u subotu i nedjelju čeka nas uzbudljiva završnica Zimske lige. U subotu su na rasporedu veteranska finala i seniorska četvrtfinala, a u nedjelju pionirska i seniorska borba za medalje.