ZIMSKA LIGA Kreće najbrojniji dosad Memorijal Branimira Jedvaja

0
618
Snimio Marko Posavec.
Pionirski dio natjecanja Zimske lige, Memorijal Branimir Jedvaj, počet će iduće srijede, 28. prosinca. Turnir je podijeljen u dvije kategorije za starije i mlađe pionire.

Prijavljene su 34 ekipe što ovaj turnir čini najbrojnijim do sada, 18 u mlađoj i 16 u starijoj kategoriji. Iskustvo iz prijašnjih godina govori nam da nas čeka mnoštvo uzbudljivih i napetih utakmica.

Podsjetimo, Udruga za mali nogomet Koprivnica ovaj dio natjecanja pokrenula je još 2008. godine, a od 2011. nosi naziv Memorijal Branimir Jedvaj, u sjećanje na školskog i nogometnog pedagoga, talentiranog trenera i omiljenog prerano preminulog profesora.

Prvo izdanje turnira, u obje kategorije, osvojile su ekipe Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski, a prošlogodišnje u konkurenciji mlađih pionira Osnovna škola Braća Radić te starijih Prizma VV.

Koje ekipe će osvojiti Memorijal saznat ćemo za nešto manje od mjesec dana.

Memorijal prof. Branimir Jedvaj

Satnica i skupine:
SRIJEDA 28.12.2016. – MLAĐI PIONIRI

12,00 OŠ Braća Radić 2 – ŠSD Iskra
12,20 NK Podravina 2 – Plavi fakini farmaceuti
12,40 NK Podravina 1 – NK Starigrad 2
13,00 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – NK Tomislav
13,20 ŠSD Iskra – NK Podravina 2
13,40 Gruntovčani – OŠ Braća Radić 2
14,00 NK Starigrad 2 – NK Tomislav
14,20 NK Podravina 1 – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1
14,40 NK Podravina 2 – Gruntovčani
15,00 Plavi fakini farmaceuti – ŠSD Iskra
15,20 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – NK Starigrad 2
15,40 NK Tomislav – NK Podravina 1
16,00 Gruntovčani – Plavi fakini farmaceuti
16,20 OŠ Braća Radić 2 – NK Podravina 2
16,40 ŠSD Iskra – Gruntovčani
17,00 Plavi fakini farmaceuti – OŠ Braća Radić 2

ČETVRTAK 29.12.2016. – MLAĐI I STARIJI PIONIRI

08,00 Podravski kraljevi Koprivnica – NK Starigrad 1 MLAĐI PIONIRI
08,20 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 – Big bang farmaceuti MLAĐI PIONIRI
08,40 OŠ Braća Radić 1 – NK Tehničar MLAĐI PIONIRI
09,00 Zgodni poštari Koprivnica – NK Graničar 2 MLAĐI PIONIRI
09,20 NK Starigrad 1 – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 MLAĐI PIONIRI
09,40 NK Graničar 1 – Podravski kraljevi Koprivnica MLAĐI PIONIRI
10,00 NK Tehničar – NK Graničar 2 MLAĐI PIONIRI
10,20 OŠ Braća Radić 1 – Zgodni poštari Koprivnica MLAĐI PIONIRI
10,40 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 – NK Graničar1 MLAĐI PIONIRI
11,00 Big bang farmaceuti – NK Starigrad 1 MLAĐI PIONIRI
11,20 Zgodni poštari Koprivnica – NK Tehničar MLAĐI PIONIRI
11,40 NK Graničar 2 – OŠ Braća Radić 1 MLAĐI PIONIRI
12,00 OŠ Đuro Ester – Kunovec STARIJI PIONIRI
12,20 NK Starigrad – NK Tehničar STARIJI PIONIRI
12,40 NK Graničar 1 – Big bang farmaceuti MLAĐI PIONIRI
13,00 Podravski kraljevi Koprivnica – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 MLAĐI PIONIRI
13,20 Kunovec – NK Tehničar STARIJI PIONIRI
13,40 OŠ Đuro Ester – NK Starigrad STARIJI PIONIRI
14,00 NK Starigrad 1 – NK Graničar 1 MLAĐI PIONIRI
14,20 Big bang farmaceuti – Podravski kraljevi Koprivnica MLAĐI PIONIRI
14,40 NK Starigrad – Kunovec STARIJI PIONIRI
15,00 NK Tehničar – OŠ Đuro Ester STARIJI PIONIRI

PETAK 30.12.2016. – STARIJI PIONIRI

08,00 OŠ Braća Radić 1 – NK Mladost
08,20 NK Podravina – NK Panonija 1
08,40 NK Graničar – NK Panonija 2
09,00 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 – NK Slaven Belupo 2
09,20 NK Slaven Belupo 1 – Čeznem da zeznem
09,40 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – OŠ Braća Radić 2
10,00 NK Mladost – NK Panonija 1
10,20 OŠ Braća Radić 1 – NK Podravina
10,40 NK Panonija 2 – NK Slaven Belupo 2
11,00 NK Graničar – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2
11,20 Čeznem da zeznem – OŠ Braća Radić 2
11,40 NK Slaven Belupo 1 – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1
12,00 NK Podravina – NK Mladost
12,20 NK Panonija 1 – OŠ Braća Radić 1
12,40 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 – NK Panonija 2
13,00 NK Slaven Belupo 2 – NK Graničar
13,20 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – Čeznem da zeznem
13,40 OŠ Braća Radić 2 – NK Slaven Belupo 1

MLAĐI PIONIRI – SKUPINE:

„A“ GRUPA
1. OŠ BRAĆA RADIĆ 1
2. ZGODNI POŠTARI KOPRIVNICA
3. NK GRANIČAR 2 ĐURĐEVAC
4. NK TEHNIČAR CVETKOVEC

„B“ GRUPA
1. NK PODRAVINA 1 LUDBREG
2. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI 1
3. NK TOMISLAV DRNJE
4. NK STARIGRAD 2

„C“ GRUPA
1. GRUNTOVČANI
2. OŠ BRAĆA RADIĆ 2
3. NK PODRAVINA 2 LUDBREG
4. PLAVI FAKINI FARMACEUTI
5. ŠSD ISKRA/OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC

„D“ GRUPA
1. NK GRANIČAR 1 ĐURĐEVAC
2. PODRAVSKI KRALJEVI KOPRIVNICA
3. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI 2
4. BIG BANG FARMACEUTI
5. NK STARIGRAD 1

STARIJI PIONIRI – SKUPINE:

„A“ GRUPA
1. OŠ BRAĆA RADIĆ 1
2. NK PODRAVINA LUDBREG
3. NK PANONIJA 1 PETERANEC
4. NK MLADOST KOPRIVNIČKI BREGI

„B“ GRUPA
1. OŠ „ĐURO ESTER“
2. NK STARIGRAD
3. NK TEHNIČAR CVETKOVEC
4. KUNOVEC

„C“ GRUPA
1. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC
2. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI 2
3. NK SLAVEN BELUPO 2 (2003.)
4. NK PANONIJA 2 PETERANEC

„D“ GRUPA
1. NK SLAVEN BELUPO 1 (2002.)
2. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI 1
3. OŠ BRAĆA RADIĆ 2
4. ČEZNEM DA ZEZNEM

ŠALJI DALJE