Četvrtak, 25. travnja 2024.

Koprivnički atletičari vratili se iz Varaždina s čak devet medalja

Članovi Atletskog kluba Koprivnica još su jednom iza sebe ostavili uspješan sportski vikend. S Pojedinačnog prvenstva Hrvatske održanog u Varaždinu vratili su se s čak devet medalja u konkurenciji od 498 atletičarki i atletičara.
Ustupio: AK Koprivnica

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Anja Slavinić u skoku u dalj, Josipa Mikulec u bacanju vortexa te Mateo Šegović u utrci na 60 metara.

Srebrne medalje osvojili su Marija Gašparić u bacanju vortexa, Anja Slavinić u utrci na 200 metara, Mateo Šegović u skoku u dalj te Marko Gregurec u utrci na 800 metara.

Treća mjesta i brončane medalje osvojili su Jakov Jurić u bacanju vortexa i Petar Cenko u dvije discipline, utrci na 200 metara i bacanju vortexa.

I ostali koprivnički atletičari bili su bilizu medalja u Varaždinu, ali što nespretnosti, što mali nedostatak sportske sreće, koštali su ih mjesta na postoljima.