Subota, 20. travnja 2024.

Mali rukometaši ‘pomeli’ Božićni turnir u Čazmi

To nije sve: Mlađi kadeti RK Koprivnica Hangar 18 jesenski su dio sezone zaključili velikom domaćom pobjedom protiv Varaždina.

Dvije ekipe dječaka Rukometnog kluba Koprivnica Hangar 18 nastupile su na Božićnom turniru u Čazmi gdje su igrali protiv Super Radija Čazma i Lipe Pakrac te pobijedili u svim utakmicama.

Jednu su ekipu činili dječaci rođeni 2002. i 2003., a drugu 2004. i 2005. godine, pod vodstvom trenera Zrakića i Stubičara. Prvo mjesto u ukupnom poretku pripalo je starijim dječacima zbog bolje gol-razlike, dok su mlađi dječaci bili drugi. Nakon odigranih utakmica, svi sudionici turnira posjetili su Božićnu priču obitelji Salaj.

Rezultati:
RK Super Radio Čazma – RK Koprivnica Hangar 18 (1) 7:22 (3:9)
RK Koprivnica Hangar 18 (2) – RK Lipa Pakrac 18:11 (9:6)
RK Koprivnica Hangar 18 (1) – RK Lipa Pakrac 16:2 (7:1)
RK Super Radio Čazma – RK Koprivnica Hangar 18 (2) 11:16 (5:9)

Za starije dječake igrali su (2002. i 2003. godište): Pancir, Buhić, Tinodi, Vorkapić, Matišić, Smiljanović, Smolak, Sabolić, Kovač, Novak, Pevec i Kokotić.
Za mlađe dječake igrali su (2004. i 2005. godište): Treščec, Jakupanec, Sinjeri, Veh, Zovko, Sinković, Mikulić, Filipović, Smiljan, Bogomolec i Megla.

Mlađi kadeti zatvorili jesenski dio sezone domaćom pobjedom protiv Varaždina

U posljednjem jesenskom kolu, mlađi kadeti RK Koprivnice Hangar 18 polusezonu su zaključili na najbolji mogući način, pobijedivši pred domaćom publikom vršnjake iz Varaždina s uvjerljivih sedam golova razlike. Rezultat na poluvremenu bio je izjednačen, 10:10, a početkom drugog dijela Koprivničanci već u prvih deset minuta odlaze na plus pet.

– Osobno me veseli ova pobjeda, posebno iz razloga što se pokazuje da uloženi rad daje rezultat, a to nas ohrabruje i daje nam poticaj za naredno razdoblje. Lijepo je godinu završiti pobjedom, što će nam svima uljepšati ovaj blagdanski ugođaj. Želim čestitati cijeloj ekipi koja je u današnjoj utakmici pokazala neupitnu kvalitetu i karakter – poručio je trener Branko Krajačić.